top of page

Fouskovo sedmero

Pokud se Vám některý z našich vymazlených Fousků zalíbí a rozhodnete se pro jeho adopci, je nutné splnit pár jednoduchých podmínek. Většina našich kočiček má za sebou nepěknou minulost, a proto se jim snažíme vybrat ten nejlepší domov. Ctíme zásadu, že nikdy naše svěřence neudáváme za každou cenu.

1. Fousky předáváme pouze osobě starší 18 let s platným občanským průkazem.

2. Každý Fousek je předáván na základě sepsání „předávacího protokolu“, kde se nový majitel zavazuje k řádné péči o zvíře a k poskytnutí veterinární péče – včetně pravidelného očkování. V předávacím protokolu uvádí útulek všechny jemu známé informace o zvířeti.

3. V případě, že se jedná o nevykastrovaného Fouska, se nový majitel zavazuje, že jej dá vykastrovat (kočička nejpozději do 8 měsíců věku/ kocourek ideálně v roce) a vyrozumí o tom spolek zasláním, či naskenováním dokladu o kastraci.

4. V případě, že se nový majitel již nebude moci o Fouska nadále starat, vrátí ho předávajícímu útulku.

5. Vyhrazujeme si právo kontroly splněných podmínek, dle „předávacího protokolu“.

 

6. Zajímá nás, v jakém prostředí bude Fousek žít. Kočky zvyklé pouze uvnitř, či kočky postižené, vydáváme pouze do bytu se zabezpečeným balkonem a okny. To znamená, že musí být vše zasíťováno, nebo se zamezí přístupu kočky k otevřenému oknu a na balkon. Kočky, které mohou být polovenkovní, budou vydány pouze do baráčku, který není hned u hlavní silnice.Pokud chcete kočičku na ven, nebo je s přístupem do sklepa, u nás ji nepořídíte.

 

7. Nový majitel hradí při převzetí příspěvek útulku.

  • Jednorázový adopční poplatek je 1500,-

Tyto částky zdaleka nepokryjí skutečné náklady.

bottom of page