top of page

Klikej pro Fouska
červenec 2024

Klikáte? A můžeme to vidět?

Víme, že víte, ale opakování je matkou moudrosti, takže: když budete každý den jedním pidi kliknutím plnit virtuální mističku na www.clickandfeed.cz, bude Vás to stát jen pár vteřin Vašeho času, nic víc.

Čím víc Vás bude, tím víc opravdových mističek pak Brit prostřednictvím projektu Click and Feed naplní. A že jsou to mističky veledůležité - patří opuštěným zvířatům, tentokrát tedy konkrétně Fouskovic kočkám.

Prosíme o sdílení, ať nás kliká co nejvíce

Děkujeme, Váš útulek Fousek z Krupky :)

Adoptuj Buggy!

Máme jedno velké neskromné přání. Tím přáním je domov pro Buggy.

Tato překrásná kočičí dáma je speciální. Je jí 18 let a je slepá. Byla svými majiteli přinesena na veterinu za účelem utracení s tím, že se začala poslední dobou chovat divně, schovávat se, a s ohledem na její věk už nemá smysl investovat do diagnostiky a léčby. Těžko být tohoto svědkem a nechat to být. A tak se stala Buggy Fouskovou. Na klinice jsme nechali Buggy kompletně vyšetřit, a potvrdilo se naše tušení, stará paní oslepla v důsledku neléčeného vysokého tlaku, přičemž veškeré další výsledky má úplně v pořádku - na svůj věk až obdivuhodně. Tlak jí vyřeší 1/2 tabletky léku 1x denně, oči už ale s největší pravděpodobností zůstanou poškozené nevratně.

Buggy si na slepotu teprve zvyká, je velmi milá, ale také velmi nejistá a z nové situace i prostředí vystrašená.

Moc bychom Vás všechny chtěli poprosit o sdílení jejího příběhu, jen to má smysl, aby se naše prosba dostala k člověku, který má tak velké srdce, že se do něj vejde jedna docela malá, drobná kočičí stařenka a prožije v něm posledních několik třeba měsíců, třeba let v bezpečí, v klidu a s láskou.

Koťata

Mládež

A kam dál? Klikni!

POMOZTE NÁM!
číslo účtu pro pomoc Fouskům
2200114300/2010

  • Instagram sociální Icon
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Příspívejte Fouskům nákupy přes GIVT

bottom of page