Willibald

Všichni kdo jste věřili, doufali, snažili se pomoci..děkujeme Vám. Willibald dnes odpoledne bohužel umřel😪😪😪. Williho zdravotní stav byl velmi vážný, od včerejšího večera, kdy byl hospitalizován, mu byly podávány veškeré léky a podpůrné prostředky, které měly zajistit maximální stabilizaci jeho stavu. Operace k zajištění průchodnosti Williho dýchacích cest byla nevyhnutelná, bohužel chlapeček byl příliš zesláblý prodělanými silnými virózami, podvýživou, infekcemi😔. Operaci samotnou zvládl, bojoval, bohužel už mu nezbyly síly a z narkózy se nedokázal probudit, i přes maximální úsilí celého veterinárního teamu už Willibald není mezi námi😓😔.
Je neskutečně bolestné vidět zvíře, pro které uděláte vše, co je v lidských silách a stejně Vám ho smrt nakonec vyrve z rukou😖😖😖. O to více, když je to zvíře mladé, s touhou žít i přes to, že dosud mu lidé ze života dělali jen peklo. 
Víte, neděláme si ambice změnit myšlení té svoloči, která dokáže zvíře vyhodit na ulici jako odpad, která dokáže zvířeti ubližovat tím že do něj kope a jinak ho fyzicky týrá, nebo která opuštěného kocoura srazí autem a bez pomoci nechá osudu. Takoví "lidé", kteří se takto k Willibaldovi zachovali, nemají dle našeho mínění ve slušné společnosti místo a zaslouží si jen opovržení a trest za své jednání. Naší ambicí je zkusit působit na ty, kteří záměrně neubližují, ale také nepomáhají. Prosíme, nebuďte lhostejní, všímejte si tvorů okolo Vás, často potřebují Vaší pomoc a můžete být jejich jedinou šancí😔. K Willibaldovi přišla pomoc příliš pozdě😞😞. Nádherný dobrosrdečný kocour tu mohl být dalších třeba 15 let, mohl žít šťastně a dělat někomu z nás radost. Už se to nestane...
Znovu díky všem, kteří jste měli upřímnou snahu malému bojovníkovi pomoci, moc si jí vážíme..
Willibald věděl, že jsme všichni s ním..konečně ho měl někdo rád😪
Díky za něj

Nikdy na Tebe nezapomeneme Willi😥😚

Opustil nás dne 19.11.2018